شرایط ثبت نام و  واجدین شرایط

ثبت نام نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی فقط و فقط به صورت اینترنتی و از طریق سامانه اختصاصی این نمایشگاه به آدرس https://iranliftexsep2020.iranconfair.ir میسر خواهد بود.

ثبت نام اینترنتی هیچ گونه حقی را برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

ثبت نام اینترنتی فقط برای واحدهای صنفی، صنعتی، تولیدی و ... میسر است که دارای کد اقتصادی، شناسه ملی و شماره ثبت باشند.

به طور کلی متقاضیان به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شوند. متقاضیان داخلی خود به دو گروه متقاضیان بومی ایران و نمایندگان خارجی مستقر در ایران (دارای شرکت ثبت شده با سند نمایندگی شرکت خارجی) تقسیم می شوند. ثبت نام برای متقاضیان داخلی (بومی ایران و نمایندگان خارجی) از طریق سامانه نمایشگاهی اتاق تعاون ایران به صورت اینترنتی امکان پذیر است. متقاضیان خارجی که مستقیماً از کشور محل استقرار خود قصد حضور در این نمایشگاه را دارند با int@iranconfair.ir تماس حاصل فرمایند.

زمینه فعالیت متقاضی باید با موضوع نمایشگاه همخوانی داشته باشد. برای آگاهی از گروه های کالاییِ موضوع نمایشگاه می توانید از طریق منوی "راهنمای ثبت نام و حضور در نمایشگاه" از قسمت معرفی گروه های کالایی اقدام کنید.

توجه به این نکته ضروری است که در فرم ثبت نام اینترنتی، متقاضی باید زمینه فعالیت خود را بر اساس گروه های کالایی تعریف شده برای نمایشگاه مشخص کند.

این اطلاعات به عنوان زمینه فعالیت متقاضی در کتاب نمایشگاه درج خواهد شد. با توجه به محدودیت های کتاب نمایشگاه، در قسمت توضیح زمینه فعالیت امکان درج حداکثر 200 کاراکتر برای معرفی زمینه فعالیت متقاضی به زبان انگلیسی و فارسی فراهم است.