اطلاعیه 9

1399/06/13

ارائه چک ضمانت ارزی - ریالی

 

متقاضیان محترم نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی به اطلاع می رساند، آن دسته از شرکت کنندگان نمایشگاه مذکور که در بخش وضعیت متقاضی در پنل کاربریشان با عبارت چک شرکت یا چک تضمین شده بانکی روبرو می شوند، باید حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 18 شهریورماه 1399 نسبت به ارائه چک ضمانت ارزی ریالی به ستاد برگزاری اقدام نمایند.

این چک به منزله ضمانت عدم ارائه و نمایش کالاها و خدمات شرکت های خارجی به هر شکل و شمایلی است ( شفاهی، صوتی، تصویری، چاپ، کارت ویزیت و امثال آن بر اساس آیین نامه ارزی-ریالی)

مبلغ چک مبلغ چک در انتهای پیش فاکتور متقاضی مشخص شده است، در صورتی که آخرین پیش فاکتور را در اختیار ندارید، کافیست به پنل کاربری خود مراجعه کرده و از قسمت پیش فاکتور آن را دریافت کنید یا در قسمت چک تضمین ارزی-ریالی از مبلغ چک مطلع شوید.

تاریخ چک چک ضمانت ارزی ریالی باید فاقد تاریخ باشد.

در وجه جلوی عبارت "در وجه" روی چک، فقط و فقط عبارت "اتاق تعاون ایران" قید شده باشد و از درج عبارات دیگر نظیر بابت ضمانت و غیره اکیداً خودداری شود، در غیر اینصورت چک ارائه شده مورد پذیرش نخواهد بود.

نوع چک(بانکی یا شرکتی) متناسب با نظر کارشناس ارزی ریالی چک ارائه شده یا باید چک شرکت متقاضی باشد یا چک تضمین شده بانکی.

تاریخ، زمان و محل مراجعه

تاریخ مراجعه- زمان مراجعه به ستاد برگزاری برای ارائه چک ضمانت ارزی-ریالی از روز شنبه مورخ 15 شهریور 99 تا روز سه شنبه مورخ 18 شهریورماه 1399 خواهد بود.

زمان مراجعه ستاد برگزاری از ساعت 9 صبح لغایت 6 بعد از ظهر در تاریخ های فوق آماده دریافت چک هاست.

محل مراجعه (ستاد برگزرای)  تهران، بزرگراه چمران، نرسیده به پارک وی، نمایشگاه بین المللی تهران، جنب سالن 27، ساختمان حراست، ط دوم، امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران.

دریافت رسید- واحد مالی اتاق تعاون ایران در مدت مذکور در ستاد برگزاری مستقر است و پس از دریافت چک به متقاضیان رسید ارائه خواهد کرد. متقاضی باید این رسید را تا زمان استرداد چک نزد خود نگاه دارد و با اعلام ستاد برگزاری و ارائه آن اصل چک را دریافت نماید.

 

توجه مهم

در صورتی که متقاضی قصد غرفه سازی داشته باشد و طبق موارد بالا ملزم به ارائه چک ضمانت ارزی-ریالی شده باشده، تا زمانی که نسبت به ارائه چک اقدام نکند، مجوز غرفه سازی را اخذ نخواهد کرد.