اطلاعیه 11

1399/06/15

بازگشایی سالن ها  شروع ساخت و ساز، حضور مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان

مشارکت کنندگان محترم نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی، ستاد برگزاری ضمن قدردانی و تشکر از صبر و بردباری شما عزیزان و با آرزوی سلامتی پیرو اطلاعیه 8 موارد زیر را به اطلاع می رساند.

توجه داشته باشید که در تمامی مراحل حضور در نمایشگاه (ساخت و ساز غرفه، چیدمان و غرفه آرایی، برگزاری نمایشگاه، جمع آوری و تخریب) استفاده از ماسک الزامی است، همچنین خواهشمند است تمامی دستورالعمل های بهداشتی را تا پایان نمایشگاه به جد رعایت فرمایید.

1- بازگشایی سالن ها برای شروع فرایند غرفه سازی و زمان تحویل غرف پیش ساخته.

الف. غرفه های بدون تجهیزات (خودساز)

·       زمان بازگشایی سالن ها. سالن ها و فضای باز تحت پوشش نمایشگاه از روز یکشنبه مورخ 16 شهریور1399 از ساعت 13:00 به بعد برای شروع ساخت و ساز و برپایی غرفه­ها در اختیار مشارکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

·       ساعات مجاز فعالیت غرفه سازی در سالن ها.  زمان بازگشایی سالن ها و ساعات مجاز برای کلیه امور حمل و نقل، ساخت و برپایی غرفه و پیاده سازی طرح های غرفه سازی به شرح زیر است.

روز یکشنبه مورخ 16 شهریور 1399 از ساعت 13:00 به بعد تا ساعت 24. (ورود ماشین آلات سنگین و اقلام سنگین و حجیمی که جابجایی آن ها نیاز به لیفتراک یا جرثقیل دارد در این روز میسر است. )

روز دوشنبه مورخ 17 شهریور 1399 و روز سه شنبه مورخ 18 شهریور 1399 از ساعت 8:30 تا 24.

روز چهارشنبه مورخ 19 شهریور 1399  از ساعت 8:30 تا 21. (این روز فقط مختص چیدمان و غرفه آرایی است.)

توجه به این نکته ضروری است که سالن های نمایشگاه توسط عوامل حراست و نیروی انتظامی در پایان هر روز پلمپ خواهند شد و ساعات مجاز تمدید نخواهند شد.

·       توجه. روز چهارشنبه مورخ 19 شهریور 1399 فقط و فقط به منظور چیدمان محصولات و اقلام نمایشگاهی و غرفه آرایی در نظر گرفته شده است و هیچ مشارکت کننده ای اجازه ساخت و ساز را نخواهد داشت (در این روز رنگ کاری، برش کاری، برق کاری و امثال آن که باعث پراکنده شدن گرد و غبار در اطراف خواهد شد به کلی ممنوع است). در غیر اینصورت به ازاء هر ساعت تخطی از این موضوع و با تأیید ناظران ستاد برگزاری مبلغ 5،000،000 ریال معادل (پانصد هزار تومان) از سپرده مشارکت کننده کسر خواهد شد. ستاد برگزاری پیشاپیش قدردان مشارکت کنندگانی است که به موقع کار ساخت غرفه را به پایان می برند.

·       مجوز غرفه سازی. مشارکت کنندگانی که قصد غرفه سازی دارند باید از قبل نسبت به اخذ مجوز غرفه سازی اقدامات لازم را به عمل آورده باشند و در نهایت با در دست داشتن مجوز غرفه سازی و ارائه آن به مسئول سالن / فضای باز مربوط، محل غرفه خود را برای پیاده سازی طرح غرفه در اختیار بگیرند. در انتهای این اطلاعیه لیست مسئولان سالن/فضای باز به همراه شماره تماس آورده شده است.

·       حفاظت و حراست- اصول ایمنی. مسئولیت حفاظت و حراست از تجهیزات و ادوات و اقلام نمایشگاهی در تمامی ساعاتی که سالن ها گشوده هستند متوجه مشارکت کننده خواهد بود و لذا بایسته است در صورتی که در هر زمانی کار ساخت و چیدمان غرفه به پایان رسیده است، تا تخلیه کامل سالن و پلمپ آن حداقل یک نفر در غرفه باقی بماند. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید. همچنین خواهشمند است برای به حداقل رساندن خطرات اصول ایمنی را رعایت فرمایید.

·       فضای باز و نگهبان شب. محدودیت های اعلام شده در بالا برای غرفه های فضای باز نیز لحاظ خواهند شد. با توجه به استقرار این دسته از غرفه ها در فضای باز در صورت نیاز می توانید از نگهبانان شب استفاده فرمایید. شماره تماس برای کسب اطلاع از این موضوع در انتهای اطلاعیه آمده است.

ب. غرفه های با تجهیزات (پیش ساخته)

·       زمان تحویل، چیدمان و غرفه آرایی. زمان تحویل غرفه های باتجهیزات (پیش ساخته) به مشارکت کنندگان روز چهارشنبه مورخ 19 شهریور 1399 خواهد بود. یادآوری می شود در این روز مشارکت کنندگان فقط مجاز به غرفه آرایی، چیدمان محصولات و اقلام نمایشگاهی خود هستند. در این روز سالن ها از ساعت 8:30 تا 21 در اختیار کلیه مشارکت کنندگان (با تجهیزات یا بدون تجهیزات) قرار خواهد گرفت تا نسبت به چیدمان و غرفه آرایی اقدام نمایند.

·       نحوه در اختیار گرفتن غرفه. برای تحویل گرفتن غرفه کافی است در بازه زمانی اعلام شده در بند بالا به مسئول سالن مراجعه و با ارائه اطلاعات شرکت غرفه را برای چیدمان و غرفه آرایی در اختیار بگیرید.

·       حفاظت و حراست- اصول ایمنی. مسئولیت حفاظت و حراست از تجهیزات و ادوات و اقلام نمایشگاهی در تمامی ساعاتی که سالن ها گشوده هستند متوجه مشارکت کننده خواهد بود و لذا بایسته است در صورتی که در هر زمانی کار چیدمان غرفه به پایان رسیده است، تا تخلیه کامل سالن و پلمپ آن حداقل یک نفر در غرفه باقی بماند. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید. همچنین خواهشمند است برای به حداقل رساندن خطرات اصول ایمنی را رعایت فرمایید و به خصوص سیستم برق رسانی غرفه را به هیچ وجه خودسرانه و بدون هماهنگی با مسئول سالن دست کاری نکنید.

2- بازگشایی سالن ها برای حضور غرفه داران.

·       ساعت بازگشایی سالن. نظر به این که مشارکت کنندگان در روز اول ممکن است برای آماده سازی نهایی غرفه به اندکی زمان نیاز داشته باشند، لذا سالن های نمایشگاه برای ورود غرفه داران در روز اول از ساعت 8:30 گشوده خواهد شد و در باقی روزها(روز دوم، سوم و چهار نمایشگاه) از ساعت 9:30 دقیقه.

·       همراه داشتن کارت شناسایی غرفه داری.  از آنجا که سالن ها برای ورود غرفه داران کمی زودتر از زمان بازدید عمومی گشوده می شوند، لذا برای ورود به سالن قبل از ساعت 10 صبح نیاز به ارائه کارت شناسایی غرفه داری است که نحوه دریافت کارت شناسایی در اطلاعیه 15 آورده شده است. همچنین در تمامی ساعات حضور در غرفه همراه داشتن کارت شناسایی غرفه داری برای غرفه داران الزامی است.

·       حفاظت و حراست. لازم است غرفه داران کمی قبل از بازگشایی سالن در جلوی درهای ورودی سالن حضور داشته باشند. مسئولیت کامل بروز هر گونه خسارت، سرقت و ... به دلیل عدم حضور به موقع بر عهده مشارکت کننده خواهد بود. بنابراین خواهشمند است ضمن اهتمام در حفظ و نگه داری کارت شناسایی غرفه داری، برای ورود به سالن قبل از ساعت 10 صبح، آن را به همراه داشته باشید چرا که در غیر این صورت از ورود شما به سالن ممانعت به عمل خواهد آمد. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید.

·       شئون اسلامی. رعایت شئون اسلامی توسط غرفه داران الزامی است. حضور بانوان غرفه دار باید طبق موازین اسلامی و با پوشش مناسب (مقنعه) باشد.

·       بیمه. در صورتی که اقلام و کالاهای موجود در غرفه از ارزش بالایی برخوردارند لازم است نسبت به تهیه بیمه تکمیلی با پوشش مناسب اقدام نمایید.

3- شروع به کار نمایشگاه برای بازدید عموم

·       زمان بازدید عموم. ساعات بازدید از نمایشگاه برای عموم از ساعت 10 صبح لغایت 6 بعد از ظهر و از تاریخ 20 تا 23 شهریورماه خواهد بود.

·       حفاظت و حراست. وظیفه حفاظت و حراست از غرفه در تمام ساعات بازدید بر عهده مشارکت کننده است و لذا تقاضا می شود در صورتی که اشیاء قیمتی نظیر لپ تاپ، موبایل، ساعت و نظایر آن را به همراه دارید از قرار دادن آن روی میزها، کانترها، صندلی ها و ... بپرهیزید و پس از اتمام کار نمایشگاه در هر روز آن ها را با خود همراه ببرید.

4- آیین افتتاحیه نمایشگاه

مراسم افتتاحیه بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 20 شهریور 1399 ساعت 10 صبح همزمان با مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی خواهد بود که با بریدن روبان در ورودی سالن 38 توسط جمعی از مقامات بخش دولتی و تعاون برگزار خواهد شد.

6- اطلاعات مسئولان سالن/فضای باز، نگهبان شب (فقط برای غرف فضای باز) و خدمات اینترنت

·       مسئول سالن/فضای باز. مسئولان هر سالن/فضای باز به عنوان نمایندگان مجری و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارند تا ضمن اجرای قوانین بر کلیه مراحل حضور تا تخلیه سالن در هر یک از مراحل نظارت داشته باشند لذا خواهشمند است نهایت همکاری را با این عزیزان داشته باشید. همچنین در صورت نیاز می توانید برای دریافت راهنمایی، رفع موانع و مشکلات به این عزیزان مراجعه فرمایید. اطلاعات مسئولان سالن/فضای باز ضمن آن که در جدول زیر درج شده اند به صورت خوانا در ورودی هر سالن نیز نصب شده اند.

برای دریافت لیست مسئولان سالن /فضای باز کلیک کنید.

 

·       نگهبان شب (فقط غرف فضای باز). حفظ و حراست از تجهیزات، کالاها و اقلام نمایشگاهی در غرف مستقر در فضای باز بر عهده غرفه داران خواهد بود. لذا برای استفاده از خدمات نگهبانان شب و سوالات خود در این خصوص می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

جناب آقای معظمی 09355318217

·       خدمات اینترنت نمایشگاه. در صورت تمایل به استفاده از خدمات اینترنت می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

جناب آقای معظمی گودرزی 09126845662